...

Wie won vorig jaar het bergklassement in Parijs-Nice? De wielerliefhebbers onder jullie moeten we het waarschijnlijk niet vertellen: Frederik Veuchelen, de 34-jarige renner van team Vacansoleil-DCM.PeterschapEerder deze week nam Frederik het peterschap van ons team Artsenkrant toont Grinta op zich. "Een erg mooi project dat ik met plezier wil steunen", klonk het toen. En daar bleef het niet bij: Frederik signeerde zijn bolletjestrui van Parijs-Nice 2012 en schonk ons die om te veilen ten voordele van Artsen Zonder Grenzen. Samen met vijf 'gewone' teamshirts van Vacansoleil-DCM, ook allemaal gesigneerd. Liefhebbers die mee willen bieden op deze wielertenues, kunnen dat in onze digitale veilingwinkel op de zoekertjeswebsite 2dehands.be.Hoe steunen?Uiteraard kunnen jullie ons team nog altijd steunen. Persoonlijke bijdragen, fiscaal aftrekbaar vanaf 40 euro: hier. Barbecue in Herent op 21 juli: contact opnemen met ivanee@pandora.be. Bedrijfslogo in ruil voor een financieel duwtje in onze rug: contact opnemen met tijs.ruysschaert@gmail.com.